درج آگهی رایگان www.irboy.com

آموزش modem spy

یکشنبه 1 آبان 1384 05:10 ق.ظ

نویسنده : مهدی
ارسال شده در:

دوستان سلام

 

این هم بنا به درخواست یکی از دوستان

 

آموزش  ) modem spy

 

روش كار با نرم افزار:


بعد از دریافت و اجرای نرم افزار یك شمایل كوچك در نوار وظیفه ویندوز مشاهده می نمایید. كه برای دسترسی به نرم افزار می توانید روی آن كلیك كنید.

 

ابتدا تنظیمات مربوط به نرم افزار:

 

روی منوی فایل كلیك كرده و گزینه Preferences را انتخاب نمایید. سپس زبانه Harware را انتخاب نمایید و در آنجا مودم خود را برای نرم افزار مشخص نمایید. همچنین تیك هر دو گزینه را بزنید و در پایین این دو گزینه كارت صوتی خود را برای نرم افزار مشخص نمایید.حال به سراغ تب Recording بروید اگر بخواهید تمامی مكالماتی كه با شما تماس گرفته می شود را ظبط كنید باید تیك مربوط به گزینه Record all incoming calls را بزنید در قسمت Answer a call in seconds نیز در جای خالی باید مدت زمانی را كه برای فعال شدن برنامه وقتی كه كسی با شما تماس می گیرد برای ظبط مكالمات می باشد را وارد نمایید كه بهتر است زمان 10 ثانیه باشد. اگر بخواهید كه شما مكالماتی كه با دیگران تماس می گیرید را ظبط كنید باید تیك مربوط به گزینه Record all outcalling … را علامت بزنید.البته اگر این تیك فعال باشد برنامه هر 30ثانیه خط تلفن را برای شناسائی اینكه كسی صحبت می كند یا نه چك می نماید. برای تغییر این زمان می توانید در قسمت Check for dial tone زمان مربوطه را وارد نمایید.

حال تب Save as را انتخاب نمایید.در قسمت Change format می توانید فرمت مناسب برای ظبط مكالمات را انتخاب نمایید

در قسمت Advanced نیز هیچ گونه تغییری ندهید در انتها گزینه Apply را كلیك كنید

حال دوباره به صفحه اصلی برنامه بر می گردیم.در قسمت Input device گزینه Modem و در قسمت Outpout device نیز Sound carad را انتخاب نمایید و هر دو تیك كنار آنها را علامت بزنید در پایین نرم افزار نیز تیك Record all incoming calls را نیز علامت بزنید. خوب تمام شد. این نرم افزار به شرطی كار می كند كه مودم شما از قابلیتهایی كه این نرم افزار دارد و در بالا معرفی شد پشتیبانی كند اگر بعد از نصب نرم افزر با پیغام خطایی مواجه شدید یعنی مودم شما از این قابلیتها پشتیبانی نمیكند
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -